Hakkımızda

Can Ticaret, kurulduğu 2012 yılından günümüze birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü, mevcut ilişkileriyle iç piyasada ve uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir.  Dış ticaret stratejisi çerçevesinde, yurt içi şirketlerimizin piyasa ihtiyaçları doğrultusunda ithalat yapmakta; yine şirketini büyütmek ve vizyonunu geliştirmek isteyen firmalar adına ihracat çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

Şirketimiz aradan geçen kısa zaman içerisinde faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde ‘Ayyıldız Eğitim Öğretim ve Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.‘ ailesine katılarak eğitim sektöründe de yer almayı başarmıştır.

Çağımızın gerektirdiği yeniliklere açık olan şirketimiz “www.candepo.com” ile internet marketing alanında altyapı çalışmalarını tamamlayarak yapılan işler yelpazesinde yeni bir sayfa açmayı hedef olarak belirlemiştir. Yurdumuzun ürünlerini hem yurt içi hem de yurt dışı satışlarda kullanacak ve  tecrübelerimizi bu sektörde kullanarak ülkemize yapacağımız ekonomik katkılardan dolayı da her zaman memnuniyet duyacağız.

Vizyonumuz

Öncelikle CAN Depo’nun marka bilinirliğini yaydıktan sonra müşterilerimizin tercih ettiği en önemli markalar arasında yer almak ve her evde en az bir ‘CAN Depo’ ürününün bulunmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Daima en güncel olanı yakalamak; Dünya trendlerini mağazalarımıza taşımak, müşterilerimizin şu anki ve gelecekte ne isteyeceklerine odaklanmak; zevkli, ulaşılabilir ve kaliteli ürünleri büyük bir özenle sunarak müşterilerine ve çalışanlarına kıymet veren bir işletme olmak.

Sizlerle her zaman daha iyiye ve daha güzele ulaşma mutluluğu ile…

CAN DEPO